Автохімія, як частина автокосметики у наш час є необхідним елементом краси кожного автомобіля. Регулярний відхід за транспортним засобом збільшує терміни його експлуатації, за що машина завжди відповідає хорошою працездатністю. На цій сторінці інтернет-магазину "В гаражі" представлена безліч омывателей стекла, які допоможуть тримати автомобіль в ідеальній чистоті. У цій статті ви дізнаєтеся які види рідин автохімії існують, і яку вибирати, залежно від ситуації. Чисті дзеркала і стекла транспортного засобу - запорука безпеки на трасі. Запітніле скло, залите дощем мало, кому припаде до смаку, особливо в нічний час. Бруд і розлучення також істотно відволікають увагу водія, і постійні двірники аналогічно не додадуть комфорту. Що ж робити в такій ситуації? Омыватель скла і антидощ допоможуть вам вирішити ці проблеми!
Автохімії багато, а яка потрібна?
Важливо знати, що полироль для скла, антидощ і різні омыватели застосовуються, виходячи від пори року. У зимовий час автохімія має бути стійка до низьких температур, не допускаючи обмерзання автомобільного скла. Напевно, багато хто з водіїв, що читають цю статтю, згадав - як нелегко чистити лобове після ночі автомобіля на свіжому повітрі в січні. Але, вірно вибрана автохімія для стекол сама розв'яже таку проблему, зробивши скло блискучим і кристально чистим. У жарку пору року ситуація протилежна - пил і бруд постійно осаджує машину, особливо в заміських місцях по земляних дорогах. Комахи, птахи, і інші представники тваринного світу також люблять "відзначатися" на передньому, або задньому склі.
Антидощ
Цей засіб блискуче себе проявляє у боротьбі з впливом опадів на транспортний засіб. Частенько, при покритті скла, антидощ утворює надтонку гідрофобну плівку на основі силікону, яка відштовхує вологу, примушуючи її скачуватися вниз. При цьому, волога може бути різна - сніг, дощ, або рідкий бруд. При швидкості автомобіля від 70 км/год під впливом "антидощу", краплі розрізняються в різні місця навіть без включення двірників. На сьогодні антидощ випускається в трьох видах: - Балончики з розпилювачем. Об'єм кожного флакона від 100 мл, рідина рівномірно розпирскується по склу, після чого досить протерти вікна серветкою, і можна рухатися в дорогу;
- Капсули з рідиною. Такі маленькі ємності з антидощем випускаються по декілька штук. Зрозуміло, кожна капсула розрахована на одно застосування.
- Серветки одноразового застосування. Така продукція доступна в пачках по 5, 10, і більше за штуки. Тут все залежить від рівня забруднення транспортного засобу, але скільки серветок витрачати за один раз - вирішує водій.
-Флаконы з рідиною . Бувають різного об'єму від 100 до 300 миллилитров. Виливаємо трохи антидощу на чисту серветку і протираємо скло.
Омыватель скла
Як і інші засоби по відходу за стеклами автомобіля, омыватель скла також підрозділяються на літні і зимові. Проте, омывателей для стекол на ринку велика кількість, але який підійде вам краще всього? У зимовий час на одній воді нічого не вийде - все замерзне, і ситуація стане критичною. Форсунки в системі вийдуть з ладу, перепади температур нанесуть бочку значний ущерб, і той репне. Тут не обійтися без спиртових добавок, причому, в дуже строгих співвідношеннях. Постійна інфляція змушує автолюбителів все частіше переходити на дешеві засоби, проте дешевизна не завжди є аналогом якості. Перед купівлею незамерзайки звертайте увагу на її склад, а конкретно - на якість спирту. Зимові омыватели скла підрозділяються на три основні види:
Метанол - заборонений продукт, згідно із законодавством, оскільки ця речовина сильно шкодить людському здоров'ю навіть при мінімальній концентрації. Також, він сильно псує стеклоочистительные гумки, роблячи їх непридатними. Етилові незамерзайки сьогодні є найбільш оптимальним вибором. Єдиний недолік такого засіб - ціна. Здебільшого, це звичайна горілка в дещо іншій консистенції. Застосування такого засобу абсолютне нешкідливо, проте не рекомендується до вживання. Изопропиловые омыватели - самі ходові суміші з причини мінімальної концентрації изопропила в рідині, що не шкодить екіпажу транспортного засобу. Правда, така незамерзайка має своєрідний запах на основі ацетону, проте це кращий варіант в співвідношенні ціни і якості.
Полироль для скла
Цей засіб прекрасно себе зарекомендувало у боротьбі з мікротріщинами, сколами, нерівностями і іншими ушкодженнями автомобільних стекол. Полироль для скла дивовижним чином усуває подряпини, примушуючи скло блищати. Крім того, полироль захищає увесь кузов автомобіля від різних впливів довкілля. Потому, якщо автолюбитель не байдужий до власного транспортного засобу, без полироли не обійтися. Скло рекомендується шліфувати при нанесенні такого засобу. Потрібна чиста серветка, або ганчірка. Все залежить від тяжкості ушкодження скла, головне, щоб засіб не розтікся по усій машині. Тобто, полироль спершу наноситься на серветку, а вже потім потрапляє на автомобіль. Після чого треба декілька хвилин почекати, і протерти стекла сухою серветкою. Глибокі подряпини вимагають полироль на основі фотополімеру, в той час, як дрібні можна виправити звичайною полиролью для скла. З внутрішньої сторони транспортного засобу рекомендується повторити процедуру. Полироль для скла не має кольору і запаху, а тому - нешкідлива для людського організму.
Це не повний перелік продукції з категорії Автохімія для стікав. У нас є размораживатели, серветки для стекол, антиконденсат і інші спеціалізовані товари для стекол автомобіля. Для того, щоб замовити автохімію для стекол автомобіля, залиште заявку на цьому ресурсі в режимі онлайн, або наберіть один, з вказаних номерів телефону. Менеджери інтернет-магазину "В Гаражі" із задоволенням дадуть відповідь на усі питання, і зроблять детальну консультацію. Доставка здійснюється у будь-яку точку України, і займає мінімум часу, гарантуючи позитивні емоції власникові і довгострокову роботу автомобілю.