Чат Telegram Чат Viber

Парковочные системи

RU UA

Купити парктроник в Одесі або парктроник купити швидко і за хорошими цінами, парковочные системи в інтернет-магазині В Гаражі

Сьогодні парктроник купити неважко, адже кожен, кому дорога машина, захоче його встановити. Такий пристрій допомагає уникнути зіткнень при парковці і звуковим або світловим сигналом оповіщає про перешкоду. У інтернет-магазині В Гаражі ви можете знайти парковочные системи, що відповідають вимогам і фінансовим можливостям, тому купити парктроник в Одесі стало набагато простіше.

Що є парктроники

Сучасні парктроники є датчиками, які за допомогою ультразвукових хвиль сканую територію навколо автомобіля і при виявленні перешкод повідомляю про це водія. Такі парковочные системи випускаються в різноманітності варіантів і розрізняються наступними характеристиками:

  • Кількістю датчиків. Сьогодні на автомобіль встановлюють від двох до восьми датчиків на передній і задній бампер;
  • Спосіб сповіщення. Про перешкоду цей вид пристроїв оповіщає за допомогою звуку, графічного зображення на екрані або картинки на моніторі;
  • За способом монтажу. Датчики бувають дротяні і безпровідні і ті, які кріпляться до поверхні за допомогою двостороннього скотча.

При цьому кожен власник авто самостійно вирішує який з варіантів пристроїв йому підійдуть більше інших.

Чому варто встановити парктроник

Якщо ви ще роздумуєте, чи варто встановлювати парктроник на автомобіль, ми приведемо декілька причин, які доводять користь таких пристроїв. Головними перевагами парковочных систем є наступне:

  • З ними легше маневруватиме і ставитиме машину на стоянку в темний час доби;
  • Парктроник бачить високі бордюри, стовпчики і тварин, які недоступні погляду водія;
  • Ці пристрої незамінні в умовах обмеженого для маневру простору;
  • Ремонт машини після зіткнення з перешкодою обійдеться дорожче за установку системи для парковки.

Такі безперечні плюси оцінить кожен водій незалежно від стажу водіння.

Купити надійний парктроник просто

Велике значення при купівлі грає надійність пристрою і його вартість. Тому щоб купити парктроник в Одесі за адекватною ціною ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом цих пристроїв у відповідному розділі інтернет-магазину В Гаражі. Тут, користуючись фільтрами, кожен швидко знайде відповідний варіант залежно від необхідних характеристик.

Запропонована нами продукція від перевірених виробників і відрізняється надійністю, гарантією на усе парктроники і тривалим терміном служби. Кожна модель убереже вас від зіткнення, тому якщо вам потрібна парковочная система, звертайтеся до нас. Наші консультанти допоможуть підібрати пристрій згідно з вашими вимогами. Після оформлення замовлення купівлю в стислі терміни доставлять за адресою, вказаною в заявці.