Чат Telegram Чат Viber

Відеореєстратори

RU UA

Купити відеореєстратор в Одесі дешевше і швидше автомобільний відеореєстратор ціна не кусається адже в інтернет-магазині В Гаражі величезний вибір

Автомобільний відеореєстратор - цей універсальний пристрій, що здійснює запис (реєстрацію), зберігання (на карті пам'яті або жорсткому диску) і відтворення інформації про навколишнє оточення, як навколо автомобіля, а деякі моделі і в салоні.

Автомобільний відеореєстратор є портативним помічником, який дозволяє фіксувати ситуації на дорозі і забезпечує водія інформацією, яка зможе допомогти при вирішенні спірних питань.

Деякі прилади дозволяють здійснювати зйомку в нічний час доби, мають вбудовані відео датчики удару, при спрацьовуванні яких записувана інформація блокується від перезапису і видалення.

Основні ж деталі автомобільного відеореєстратора - це відеокамера, записуючий пристрій і пам'ять.

У стандартну комплектацію пристрої входять: кабель USB, кріплення на скло і зарядний пристрій. Також можуть бути додані наступні елементи: пульт управління, карта пам'яті, додаткові кріплення (для салону, на одяг), чохол і так далі

Як правильно вибрати автомобільний відеореєстратор?

Важливо враховувати усі характеристики пристрою, перш ніж купити відеореєстратор в Одесі, оскільки відеореєстратор ціна безпосередньо залежатиме від кількості вбудованих функцій в моделі. При виборі пристрою в першу чергу необхідно визначитися, що саме Вам необхідно для повноцінного використання відеореєстратора.

1. Пам'ять

Як запам'ятовуючий пристрій використовується flash- карта (у окремих випадках жорсткий диск). Відеореєстратори на основі flash- пам'яті мають невеликі габаритні розміри і економно витрачають енергію в процесі роботи. Також варто відмітити, що з флеш пам'яті простіше переносити інформацію на інший носій. Мінус таких реєстраторів полягає в тому, що після великої кількості перезаписів пам'ять ушкоджується. Тому якщо Ви плануєте використати відеореєстратор щодня, то Вам доведеться періодично замінювати карту пам'яті на нову.

2.Функція стискування інформації

Перед збереженням запису реєстратор стискає її. Від формату, в якому буде стисла інформація, залежить якість картинки, тому краще всього зупиниться на облаштуванні з оптимальним співвідношенням коефіцієнта стискування і якістю відео. Особливо цей момент важливий при купівлі реєстраторів з модемами GPRS, оскільки за рахунок більше стислої інформації значно економитиметься трафік.

3. Кількість відео (аудіо) входів

4. Швидкість запису

Велика частина сучасних реєстраторів, автоматично включає і вимикає запис, який може здійснюватися без аудіо або із звуком.

5. Розміри пристрою

Є моделі мініатюрних розмірів, що займають мінімальне місце на склі.

Сьогодні купити відеореєстратор в Одесі, можна в нашому спеціалізованому інтернет магазині. Відеореєстратор ціна вас не турбуватиме оскільки У нас представлені найбільш популярні моделі видеорегестраторов за доступними цінами від відомих світових виробників: Blackvue, Convoy, DOD, Fantom, Janus та ін.