Чат Telegram Чат Viber

HID-пристрій Convoy PC-USB

Код товару: PC-USB

RU UA
HID-пристрій Convoy PC-USB

Є в наявності

386 грн.

3 або більше: 375 грн.
4 або більше: 371 грн.
5 або більше: 363 грн.

Самовивіз

Самовивіз доступний в Одесі за адресою Наші магазини >>

Доставка

Відправляємо вантажоперевізником "Нова Пошта". Замовлення від 2500 грн. віправляємо *БЕЗКОШТОВНО.

Детальніше про способи доставки та оплати

Оплата

Готівковий розрахунок
Visa и mastercard
Безготівковий розрахунок
Розстрочка від Альфа-банку
Оплата частинами від ПриватБанку
Покупка частинами від Монобанку
Миттєва розстрочка від ПриватБанку
Apple Pay
Google Pay

Детальніше про способи доставки та оплати

  • Обмін та повернення на протязі 14 днів
  • Гарантія від виробника * строк гарантії указаний в описі товару.

HID-пристрій Сonvoy PC USB

Сonvoy PC USB - HID-пристрій, у вигляді USB-флешки, для зручного і швидкого дистанційного програмування охоронних систем Convoy BP-140 / BP-300 і Niteo FX-3 / FX-5.

Інструкція

Для дистанційного програмування функцій системи зручніше користуватися ноутбуком або йому подібним пристроєм. На жорсткому диску останнього, в зручному для Вас місці, створіть папку: «CONVOY ВР-300 (дистанційне програмування)». У цю папку скопіюйте, з компакт-диску, програмне забезпечення (чотири файли) і тут же створіть папку: «Клієнти», в яку можете заносити персональні настройки кожного клієнта. Надалі це допоможе швидко визначати, кому, коли і які налаштування робилися.

Для пуску електронної таблиці програмування, двічі натисніть лівою кнопкою мишки на пускали файлі: BP300-HID.exe. Електронна таблиця програмування являє собою аналог таблиці програмування керівництва з використання та встановлення системи, в лівому верхньому кутку якої є 5 кнопок. Відразу після пуску електронної таблиці програмування, три верхні кнопки праворуч будуть знаходитися в неактивному стані (в полуфоне). Для їх активації необхідно вставити, що йде в додатковому комплектації, HID-пристрій в USB-порт. Як тільки програма розпізнає HID-пристрій, вище зазначені кнопки стануть активними.

Призначення верхніх кнопок:
- Open - Відкрити (файл необхідного клієнта, для порівняння спочатку встановлених Вами значень функцій з поточними - не втручався чи хто-небудь в настройки). - Save - Зберегти (встановлені установки значень функцій конкретного клієнта). При збереженні, бажано, робити ім'я файлу, що складається з: прізвища та ініціалів клієнта, номера автомобіля і дати обслуговування. Наприклад: Іваненко П.А._АА12-34СП_23.06.2013г - подібна запис дозволить, навіть по закінченні декількох років, без зусиль знайти обліковий запис потрібного клієнта. - Zap - Повернення на заводські настройки (якщо така потреба є). - Read - Читати (визначити, які налаштування є перед програмуванням або уточнення результату програмування). - Write - Запис (заданих Вами значень функцій). Перед програмуванням, бажано, дізнатися спочатку запрограмовані функції.
Увімкніть і вимкніть запалювання. Протягом 10 секунд після виключення запалення натисніть кнопку VALET 5 разів. Сирена подасть один тривалий і один короткий сигнал. 2. Увімкніть запалювання. Світлодіодні індикатори будуть горіти постійно. Лівою кнопкою мишки натисніть на верхню кнопку електронної таблиці програмування «Read» (Читати). HID-пристрій забезпечить зв'язок через антенний модуль з системою і опитає про раніше заданих значеннях функцій системи. Спочатку поставляються системи йдуть із заводськими настройками, осередок таблиці з зеленим фоном, сответствует значенням функції з позначенням «зірочка» (*) друкованої таблиці. Вийдіть з режиму програмування системи, для цього включите / вимикайте запалювання. На підтвердження виходу з режиму програмування функцій системи, габаритні вогні засвітяться п'ять разів. Для завдання необхідних значень функцій (їх програмування), подвійним клацанням лівої кнопки мишки клацніть на елемент таблиці, сответствует як потрібне функції до появи в цьому осередку зеленого фону. Коли всі необхідні значення функцій будуть задані, необхідно зробити запис заданих значень в систему. Необхідно знову увійти в режим програмування (дивись вище) і зробити запис заданих значень в систему. Для запису необхідно лівою кнопкою мишки натиснути на верхню кнопку електронної таблиці програмування «Write» (Запис). Після вдалого запису заданих значень функцій, внизу електронної таблиці з'явиться напис на зеленому тлі: «Write ОК», повідомлялось про вдалий процесі програмування заданих значень функцій. Зачекайте 5-7 секунд, щоб нові програмні значення записалися і запам'яталися в пам'яті процесора. Для гарантії, необхідно перевірити результат програмування, для цього необхідно натиснути лівою кнопкою мишки на верхню кнопку електронної таблиці програмування «Read» (Читати). Якщо задані значення функцій (зафарбовані зеленим фоном осередки) не змінили свого положення, а внизу електронної таблиці з'явився напис на зеленому тлі: «Read ОК», процес програмування пройшов успішно. Для програмування таймерних каналів СН6 і СН7 в правому верхньому куті, за допомогою курсору мишки і цифровий клавіатури, задайте необхідний час в межах 1 - 120 секунд і виберіть Відповідає значення функцій F23 і F24 (автоматичне включення при постановці / знятті з охорони або включення таймерних каналів від двостороннього брелока). Вийдіть з режиму програмування системи, для цього включите / вимикайте запалювання. На підтвердження виходу з режиму програмування функцій системи, габаритні вогні засвітяться п'ять разів.

Примітка

У разі збою якогось етапу дистанційного програмування через погану радіозв'язку (перешкоди в ефірі або невдалого взаємного розташування модуля антени і HID-пристрої) і появі внизу електронної таблиці написи на червоному тлі: «No car respond», необхідно натиснути на віртуальну кнопку «ОК» з'явився інформаційного табло і повторити даний етап програмування або весь процес повністю.

Комплектація

  • Диск з програмним забезпеченням
  • HID-пристрій, у вигляді USB-флешки

Інтернет-магазин "В Гаражі" реалізує тільки оригінальну продукцію Convoy. Ви можете не переживати за якість продукції. На вимогу клієнтів, ми надамо будь-які докази. Купити HID-пристрій Convoy PC-USB недорого можна в нашому магазині. Ми знаємо на скільки важливо Вам отримати покупку швидко через це інтернет-магазин "В Гаражі" відправляє ваші покупки швидко. Ми працюємо по всій території України швидко отримати продукцію Convoy можна в містах: Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків, Кривий ріг, Кременчук, Запоріжжя, Хмельницький та інші міста. Ми сподіваємося, наші ціни Вас приємно порадують і звичайно залишитеся задоволені якістю нашої роботи і HID-пристрій Convoy PC-USB

Тип аксесуарів Додатковое устаткування
Гарантія 12 місяців

Відгуки (0) о HID-пристрій Convoy PC-USB

Немає відгуків про цей товар.

review icon Написати відгук

Ваше ім'яКоментар:
Переваги:
Недоліки:
Додати фото
Посилання на фото:
Введіть код з картинки

Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 
 
Ви переглядали
Каталог