Чат Telegram Чат Viber

Автосигналізація Pandora X-1840L

Код товару: 400928-1

RU UA
Автосигналізація Pandora X-1840L

Нет в наличии

9971 грн.

Самовивіз

Самовивіз доступний в Одесі за адресою Наші магазини >>

Доставка

Відправляємо вантажоперевізником "Нова Пошта". Замовлення від 3600 грн. віправляємо *БЕЗКОШТОВНО.

Детальніше про способи доставки та оплати

Оплата

Готівковий розрахунок
Visa и mastercard
Безготівковий розрахунок
Розстрочка від Альфа-банку
Оплата частинами від ПриватБанку
Покупка частинами від Монобанку
Миттєва розстрочка від ПриватБанку
Apple Pay
Google Pay

Детальніше про способи доставки та оплати

  • Обмін та повернення на протязі 14 днів
  • Гарантія від виробника * строк гарантії указаний в описі товару.

Автосигналізація Pandora X-1840L

Модель DXL-1840L передбачає собою спрощену версію системи Pandora X-1900BT, але також на оновленій платформі базового блоку з новітнім процесором STM32F413, алгоритми роботи якого дозволили знизити енергоупотребленіе енергії системи до рекордних 10 мА. Центральний блок не оснащений GPS-модулем (можливо доукомплектувати NAV-035BT), також в комплекті немає модуля RMD-5m для реалізації автостарту двигуна і не комплектується сиреною PS-330. Як наслідок, ціна даної протиугінною системи значно менше, але при необхідності все вище перераховані аксесуари можна придбати і поставити на автомобіль.
(За бажанням) Реалізація автостарту, дистанційного старту двигуна. Ексклюзивна технологія CLONE.
(УВАГА! - модуля автостарту RMD-5M або RMD-8 в комплектації системи НІ!)
Дистанційний старт двигуна без додаткових витрат! Більше не потрібно залишати другий ключ автомобіля або встановлювати дорогі обхідники штатного іммобілайзера.

Pandora DXL-1840L може обходити штатні іммобілайзери Mercedes-Benz і інші марки автомобілів. Pandora CLONE для Mercedes-Benz та інших відомих автомобільних виробників не має обмежень по кількості стартів за період охорони! Список підтримуваних автомобілів уточнюйте у менеджера нашого магазину.
- Установка на будь-який автомобіль.
Адаптивна платформа плати центрального блоку DXL-1840L, яка дає можливість підключити сигналізацію по цифровому протоколу CAN або 2xCAN, в тому випадку, якщо одного протоколу недостатньо, передбачено підключення по LIN-шині автомобіля. Підключення по 2xCAN / LIN шині дає можливість спростити монтаж сигналізації та мінімізувати втручання в штатну електропроводку автомобіля, а в разі відсутності Can-протоколу на автомобілі можливо виробляти монтаж аналоговим способом на будь-який автомобіль (в комплекті є монтажний комплект і концевики). Центральний блок оснащений micro-USB портом для доступу до налаштувань системи і оновлення версії ПЗ.
- 13 незалежних зон охорони.
Охорона периметра дверей автомобіля, кінцеві вимикачі капота, вимикачі багажника і інші зони. Блокування системи і сповіщення при включенні запалення, натиснення педалі гальма, повідомлення при спробі введення Пін-коду аварійного зняття з охорони. Передбачено захист при різкому падінні напруги живлення бортової мережі автомобіля. При порушенні охорони периметра, сигналізація сповістить власника про характер події на мобільний телефон.
Трёхкордінатний акселерометр. Захист від крадіжки коліс.
Застосовано новий програмний модуль обробки сигналів акселерометра, спеціально створений для високочутливого визначення неспокійних подій без помилкових спрацьовувань. Трёхкордінатний акселерометр, який вбудований в плату центрального блоку сигналізації, має цифрові датчики удару (2-х рівневий шок-сенсор попереднього і тривожного рівня), нахилу і руху автомобіля.
Протиугінні характеристики.
Встановлений іммобілайзер в комбінації з безконтактними радіомітками, які «обмінюється» даними з іммобілайзером по захищеному радіоканалу на частоті 2.4 Ггц. і по Bluetooth з протоколом BT 4.2 забезпечують міцну надійний захист при спробах викрадення автомобіля. При монтажі системи обов'язково вимагайте установки блокувань за допомогою силових реле або радіореле для забезпечення протиугінних властивостей системи. Система дає можливість встановлювати не тільки силові реле, але і бездротові радіореле (система підтримує роботу BT-реле і може одночасно керувати до 4-х встановлених радіореле).
Безконтактна мітка в зоні «видимості» (до 20 метрів) після радіобмена з базовим блоком виконує функцію розблокування ланцюга, якщо мітка відсутній або не виявлена ​​в зоні видимості іммобілайзера, після включення запалювання робота двигуна буде заблокована відразу або як тільки акселерометр визначить рух автомобіля (залежить від способу реалізації блокувань майстром, який проводив монтаж системи). Такий алгоритм роботи іммобілайзера використовується в системі завжди, незалежно знята система з охорони чи ні. Простими словами, навіть якщо систему зняли з охорони, але немає мітки в салоні, виїхати на автомобілі невозвозможно. Варто відзначити ще дуже корисну функцію, якою наділена система PandoraDXL-1840L, функція - Anti-Hi-Jack. При активації функції Anti-Hi-Jack в заданий настройками період відбувається обмін даними з базовим блоком на наявність мітки в салоні під час працюючого двигуна, в разі втрати радіоконтакту - спрацьовує блокування двигуна і рух автомобіля буде блоковано протягом 60 секунд. Ця функція запобігає викрадення автомобіля на стоянці, світлофорі або при несподіваному розбійному захопленні автомобіля з працюючим двигуном.

LBS Positioning


Визначення кординат з базових станцій стільникового мережі. Дає можливість отримувати географічну кординат автомобіля з базових станцій стільникового мережі і визначати місце розташування автомобіля на відкритому повітрі, в гаражах, підземних паркінгах тощо.

Вбудований Bluetooth-інтерфейс


Система обладнана Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні возвозможності системи.

Інтелектуальний автоматичний старт двигуна


Дає можливість дистанційним? Онно і автоматично стартать двигун, при цьому надійно контролює основні параметри роботи двигуна і стан автомобіля. Сама гнучка і ефективна система автоматичного старту двигуна.

Мультисистемний 2хCAN-інтерфейс


Дає можливість значно розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового старту, за рахунок використання високих розрахункових потужностей спеціального сервера

Обхідник іммобілайзера з клонуванням ключа


Вбудований в базовий блок бесьключевой обхідник іммобілайзера. Дає можливість системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автостарту. Система забезпечена новим портом PWM для роботи з оригінальним ключем від автомобіля.

Може пріменятьсясть з Pandora Alarm Studio


Підтримка роботи з програмним продуктом Pandora Alarm Studio дає можливість зробити процес монтажу і налаштування системи максимально швидким та якісним. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.

Діалоговий динамічний код


Використання сучасного алгоритму шифрування AES з індивідуальними для кожної системи ключами шифрування довжиною не менше 128 Bit і діалогового динамічного обміну службовою інформацією забезпечують неможливість інтелектуального (електронного) злому.

Вбудований GSM-інтерфейс


Розширює зону управління системою та оповіщення про неспокійних і сервісних процесах, що відбуваються з автомобілем, в межах покриття мереж стільникового зв'язку. Забезпечує постійне надійне з'єднання автомобіля з інтернет- сервісом, дозволяючи гнучко налаштовувати роботу системи в роумінгу і зонах з поганим покриттям GSM-мережі. . Автомобіль завжди на зв'язку з вами, завжди online в інтернет-сервісі.

Інтернет-сервіс. Керуйте зі смартфона


Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Для контролю, моніторингу, налаштування параметрів системи і управління вашим автомобілем доступні спеціалізовані додатки для мобільних пристроїв (iPhone, iPad; Android: смартфони, планшетні комп'ютери).

Наявність протиугінною мітки


Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника - тільки при її присутності возвозможно відключення блокування двигуна. Конструкція і мініатюрність брелока гарантують його затишне, приховане носіння навіть в легкому одязі.

Управління опалювачі


Максимально гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачі. Скористайтеся найсучаснішим і ефективним способом прогріву автомобіля перед поїздкою - передпусковим підігрівачем двигуна.

Технологія клонування


Дає можливість значно розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового старту, за рахунок використання високих розрахункових потужностей спеціального сервера.

Інтернет-магазин "В Гаражі" пропонує тільки оригінальну продукцію Pandora. Ви можете не переживати за якість продукції. На вимогу клієнтів, ми надамо будь-які докази. Купити Автосигналізація Pandora X-1840L недорого можливо в інтернет-магазині "В Гаражі". Ми знаємо на скільки важливо Вам отримати покупку в термін з цієї причини інтернет-магазин "В Гаражі" відправляє ваші покупки в день замовлення. Ми працюємо по всій території України швидко отримати продукцію Pandora можливо в містах: Одесу, Київ, Львів, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв та інші міста .. Ми сподіваємося, наші ціни Вас приємно порадують і звичайно залишитеся задоволені якістю нашої роботи і Автосигналізація Pandora X-1840L.

Вид GSM-сигналізація
Дальність передачі сигналу (м.) Необмежено
Дальність прийому сигналу (м.) Необмежено
Функції і можливості Slave;Автостарт двигуна
CAN модуль Є
Датчики Удару
Сирена в комплекті Немає
Віброрежим брелока Немає
GPS модуль Підключається
GSM модуль Є
Центральний замок в комплекті Немає

Відгуки (0) о Автосигналізація Pandora X-1840L

Немає відгуків про цей товар.

review icon Написати відгук

Ваше ім'яКоментар:
Переваги:
Недоліки:
Додати фото
Посилання на фото:
Введіть код з картинки

Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 
 
Ви переглядали
Каталог